Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Lidzbarskiego wyróżniony prestiżową statuetką „Kryształowe Serce Radcy Prawnego”

15.07.2021

Dnia 6 lipca 2021 roku podczas uroczystej gali, która odbyła się w Warszawie w Hotelu Mercury, Wiceprzewodniczący Rady Pan Leszek Sierputowicz odebrał z rąk Prezesa Krajowej Izby Radców Prawnych statuetkę „ Kryształowe Serce Radcy Prawnego” przyznaną za wieloletnią pracę pro bono na rzecz przeciwdziałania okrutnemu, niehumanitarnemu traktowaniu zwierząt.

„Kryształowe Serce Radcy Prawnego” to jedno z najważniejszych wyróżnień przyznawanych przez samorząd radcowski. Nie ma tu przypadków, ponieważ zgłaszani to wyjątkowi ludzie, którzy poświęcają swój czas i energię innym, służą im wiedzą i doświadczeniem a dobro swoich klientów ponad wszystko.

Sięgając pamięcią do 2018 roku Radny Pan Leszek Sierputowicz został  odznaczony przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Brązowym Krzyżem Zasługi.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Link do artykułu na stronie www.prawo.pl