Podsumowanie Konkursu fotograficznego „Przyroda Powiatu Lidzbarskiego w obiektywie”

27.11.2015

27 listopada 2015 r. w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu fotograficznego pod hasłem „Przyroda Powiatu Lidzbarskiego w obiektywie”.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych. Wpłynęły 44 fotografie.

Pierwsze miejsce zdobyła Agata Ziemianowicz z Liceum Ogólnokształcącego w Ornecie za fotografię pt. „Droga do raju”.

Drugie miejsce zajęła Ewelina Tobisz z Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Lidzbarku Warmińskim za zdjęcie pt. „Autostrada do nieba”.

Trzecią lokatę zajęła Oliwia Mrugała z Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Lidzbarku Warmińskim za fotografię „Kukurydziany szlak”.

Wyróżnienia w konkursie otrzymali:

1. Katarzyna Kowalczyk z Zespołu Szkól Zawodowych CKU w Ornecie za zdjęcie       – „Wodna droga”,
  2. Katarzyna Górecka z Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim za zdjęcie – „Krajobraz nad jeziorem”,
  3. Jakub Pozarzycki z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Lidzbarku Warmińskim za zdjęcie – „Pierwsze lądowanie na słońcu”.

Nagrody wszystkim uczestnikom wręczył Starosta Lidzbarski – Jan Harhaj.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.
KonkursFotograficzny (3)