Ogłoszenie dotyczące wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadania z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych

OGŁOSZENIE

dotyczące wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadania z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych tj. prowadzenie grupowych i indywidualnych zajęć na rzecz osób niepełnosprawnych oraz organizowanie lokalnych imprez kulturalnych, sportowych, turystycznych i rekreacyjnych dla osób niepełnosprawnych wspierających ich aktywność.

W wyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadania z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych została wybrana oferta:

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Ornecie

na te realizację zadania w 2018r. z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych tj. prowadzanie grupowych i indywidualnych zajęć na rzecz osób niepełnosprawnych na terenie miasta Orneta pn. :”Świetlica terapeutyczna dla osób niepełnosprawnych oraz poradnictwo dla rodzin”.

Wysokość przyznanej dotacji ze środków PFRON na realizację zadania w 2018r. wynosi 4.100 zł