Zmiana lokalizacji Sali Obsługi Klientów Narodowego Funduszu Zdrowia w Olsztyn

09.11.2021

Przypominamy, że z dniem 7 czerwca br. Sala Obsługi Klienta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ zmieniła siedzibę i aktualnie mieści się w biurowcu przy ul. Głowackiego 14 vis a vis Olsztyńskiego Teatru Lalek.

We wszystkich sprawach związanych z obsługą bezpośrednią zapraszamy Państwa do nowej siedziby (ul. Głowackiego 14) w następujących godzinach:

– poniedziałek od 8:00 do 18:00,
– wtorek – piątek od 8:00 do 16:00.

Zachęcamy do wcześniejszego umówienia wizyty przez internetowy system rejestracji dostępny na stronie www.nfz-olsztyn.pl.

Ważne. Ze względu na bezpieczeństwo klientów, obsługa wciąż odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na salę  wpuszczane są wyłącznie osoby z zasłoniętymi ustami i nosem, po zdezynfekowaniu rąk i z zachowaniem bezpiecznego dystansu.