XXXV Sesja Rady Powiatu Lidzbarskiego, 28 czerwca 2018 r.

02.07.2018

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim odbyła się XXXV Sesja Rady Powiatu Lidzbarskiego.

Porządek obrad obejmował:

• Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności obrad.
  • Rozpatrzenie wniosków do porządku obrad.
  • Przyjęcie protokołu  z  XXXIV sesji Rady Powiatu.
  • Zapoznanie się ze sprawozdaniem Zarządu z działalności w okresie między sesjami.
  • Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego powiatu oraz sprawozdania z wykonania budżetu.
  • Podjęcie uchwały w sprawie absolutorium.
  • Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Lidzbarskiego na lata 2018-2030.
  • Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Lidzbarskiego na 2018 rok.
  • Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji.
  • Podjęcie uchwały w sprawie zbycia nieruchomości.
  • Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości.
  • Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie regulaminu przyznawania nagród dla nauczycieli szkół i placówek prowadzonych przez Powiat Lidzbarski.
  • Podjęcie uchwały w sprawie przyznania stypendium Starosty Lidzbarskiego w dziedzinie kultury i sztuki.
  • Podjęcie uchwały w sprawie przyznawania nagrody Starosty Lidzbarskiego w dziedzinie kultury i sztuki.
  • Wnioski, zapytania i oświadczenia radnych.
  • Zamknięcie obrad.