XXX Sesja Rady Powiatu Lidzbarskiego, 30 listopada 2017r.

05.12.2017

30 listopada 2017 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim odbyła się XXX Sesja Rady Powiatu Lidzbarskiego.

Porządek obrad obejmował:

1. Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Rozpatrzenie wniosków do porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu  z  XXIX sesji Rady Powiatu.
  4. Zapoznanie się ze sprawozdaniem Zarządu z działalności w okresie między sesjami.
  5. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwalę w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Lidzbarskiego na 2017 rok.
  6. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyznane powiatowi.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Programu Współpracy Powiatu Lidzbarskiego z organizacjami pozarządowymi na 2018 rok.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie odwołania Komendanta Społecznej Straży Rybackiej Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w  Elblągu.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komendanta Społecznej Straży Rybackiej Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w  Elblągu.
  10. Zapoznanie się z informacją o stwierdzonych nieprawidłowościach w oświadczeniach majątkowych.
  11. Wnioski, zapytania i oświadczenia radnych.
  12. Zamknięcie obrad.