XXIV edycja Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej

04.03.2019

W piątek 22 lutego br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim odbyły się powiatowe eliminacje XXIV Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej. Wśród pięciu szkół ponadgimnazjalnych powiatu lidzbarskiego największą wiedzą na temat obrony cywilnej, udzielania pierwszej pomocy, prawidłowego zachowania w obliczu zagrożeń i znajomości przepisów obowiązujących w ruchu drogowym wykazali się uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Ornecie, a tuż za nimi kolejno:

II miejsce – Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,

II miejsce – Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie

IV miejsce – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Lidzbarku Warmińskim i Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lidzbarku Warmińskim.

Zwycięzcy konkursu 1 marca 2019 r. wzięli udział w olimpiadzie wojewódzkiej w Olsztynie.