Wręczenie czujek podczas II sesji Powiatu Lidzbarskiego 6 grudnia 2018 r.

07.12.2018

6 grudnia 2018 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyła się II sesja Rady Powiatu Lidzbarskiego. Była to znakomita okazja aby wręczyć czujki tym, którzy prawidłowo wypełnili swój kupon i wzięli udział w losowaniu prowadzonym przez KP PSP w Lidzbarku Warmińskim, a byli to Pan Eugeniusz Piątek oraz Pani Magdalena Onyszk. Czujki wręczyli Pan Starosta – Jan Harhaj i Pan Rafał Szymukowicz – Komendant KP PSP w Lidzbarku Warmińskim. Serdecznie gratulujmy!

Akcja pod nazwą „Darmowa czujka dla Ciebie” od wielu lat  prowadzona jest przez Komisję Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Powiatu Lidzbarskiego  na czele ze Starostą Lidzbarskim oraz Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Lidzbarku Warmińskim. Stanowi ona  część akcji społecznej  „Czad, ogień obudź czujność”.