Urząd Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim z certyfikatem „Przyjazny Urząd”

01.07.2019

Jednym z najważniejszych wyróżnień przyznanych dla Powiatu Lidzbarskiego w bieżącym roku jest nadanie przez Radę Programową Plebiscytu Orły Polskiego Samorządu tytułu „Powiatu 30-lecia Wolności RP”. Miło nam poinformować, że kolejnym sukcesem okazała się pozytywna ocena aplikacji do V edycji Konkursu „Przyjazny Urząd”. Kapituła Konkursu postanowiła przyznać dla urzędu Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim Znak Jakości „Przyjazny Urząd” oraz Wyróżnienie Nadzwyczajne „Wzorowa Jakość”. Podstawę do przyznania wyróżnienia przez Komisje Konkursową są osiągnięcia w obszarze budowania efektywnych relacji z klientami. Podczas uroczystej gali ogłoszenia wyników i wręczenia Znaków Jakości nasz urząd reprezentował Wicestarosta Lidzbarski Jarosław Kogut.