Urząd Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmiński nieczynny dla interesantów- do odwołania

27.03.2020

WYŁĄCZENIE BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI KLIENTA

W związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie wprowadzenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. poz. 491, 522) wprowadza się

wyłączenie bezpośredniej obsługi klienta w Starostwie Powiatowym w Lidzbarku Warmińskim od dnia 30 marca do odwołania.

Wszystkie sprawy należy kierować do Starostwa drogą listową lub elektroniczną na skrzynkę podawczą ePUAP. Adres skrzynki podawczej Starostwa to /splidzbarkwarm/SkrytkaESP lub /splidzbarkwarm/skrytka.

Wszelkie zapytania i wątpliwości można zgłaszać telefonicznie, a także drogą mailową na adres sekretariat@powiatlidzbarski.pl. Wszystkie telefony do pracowników Starostwa znajdą Państwo na stronie https://bipsplidzbark.warmia.mazury.pl/ w zakładce „kontakt do nas”.