Starostwo Powiatowe w Lidzbarku Warmińskim Przyjaznym Urzędem

29.04.2021

25 marca 2021 r. dla Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim nadano Znak Jakości „Przyjazny Urząd”. Znak ten wyróżnia instytucje, które stosują wysokie standardy jakościowe w swojej działalności związanej z obsługą klienta, wdrażają nowoczesne i efektywne rozwiązania w zakresie usług publicznych oraz są otwarte na potrzeby otoczenia społecznego.

Quality Institute Sp. k na podstawie rekomendacji Kapituły Konkursu po raz kolejny przyznała wyróżnienie dla naszego Urzędu. Miło nam ogłosić, że wśród nagrodzonych jednostek w całym kraju znalazło się Starostwo Powiatowe w Lidzbarku Warmińskim.

„Jesteśmy dumni z uzyskanego Znaku Jakości „Przyjazny Urząd”, jednocześnie jest to dla nas wyzwanie aby w dalszym ciągu dokładać wszelkich starań by wychodzić naprzeciw potrzebom interesantów, sprawnie i rzetelnie świadczyć usługi publiczne” – mówi Starosta Lidzbarski, Jan Harhaj.