Spotkanie Starosty Lidzbarskiego z przedstawicielami nadleśnictw i kół łowieckich

13.07.2017

Dnia 6 lipca 2017 r. o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim odbyło się spotkanie Starosty Lidzbarskiego Pana Jana Harhaja z przedstawicielami nadleśnictw i kół łowieckich działających w obrębie Powiatu Lidzbarskiego. Posiedzenie zwołano na wniosek Powiatowego Lekarza Weterynarii Pana Krzysztofa Rudzińskiego w związku z wystąpieniem na terenie północno – wschodniej części kraju przypadków zachorowań na CSF i ASF ( afrykański pomór świń).
Podczas spotkania przedstawiono materiały szkoleniowe dotyczące zagrożeń i profilaktyki oraz ocenę zagrożenia CSF w poszczególnych powiatach województwa Warmińsko – Mazurskiego.