PŚDS w Lidzbarku Warmińskim obchodził 10-lecie istnienia

11.06.2018

Jubileusz 10-lecia istnienia w dniu 6 maja 2018r. obchodził Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Lidzbarku Warmińskim. Wydarzenie rozpoczęło się od III Rajdu Pieszego pt.: „Idziemy Razem…” Uczestnicy obrali trasę PŚDS – Dolina Symsarny – OW Zacisze Leśne. Oficjalne przywitanie gości miało miejsce na końcu rajdu w OW Zacisze Leśne gdzie została przedstawiona prezentacja ukazująca dotychczasową działalność PŚDS, wspólne wyjazdy, gotowanie, przedstawienia, warsztaty muzyczne i wiele innych interesujących przedsięwzięć. Organizatorzy zadbali również o poczęstunek i oprawę artystyczną. Starosta Lidzbarski – Jan Harhaj wręczył Pani Małgorzacie Jankowskiej – Kierownikowi PŚDS w Lidzbarku Warmińskim bon wartościowy, który zostanie przeznaczony na zakup instrumentu muzycznego.