Powiatowe Obchody Święta Policji

14.08.2019

W Lidzbarku Warmińskim odbyły się Powiatowe Obchody Święta Policji. Podczas uroczystej zbiórki w murach lidzbarskiego zamku wręczone zostały nominacje na wyższe stopnie służbowe. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz wojewódzkich, powiatu, miasta, lokalnych gmin, przedstawiciele kościoła, prokuratury i zaprzyjaźnionych służb mundurowych. Uroczystość była także doskonałą okazją by złożyć gratulacje i najserdeczniejsze życzenia nadinsp. Tomaszowi Klimkowi Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Olsztynie z okazji nadania stopnia nadinspektora podczas Centralnych Obchodów Święta Policji w Warszawie. Z okiazji otrzymania szlifów generalskich  Starosta Lidzbarski Jan Harhaj i Komendant Powiatowy Policji wręczyli Komendantowi Wojewódzkiemu Policji pamiątkową szablę.