Posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP

30.04.2018

W czwartek 26 kwietnia br. w świetlicy Komendy Powiatowe PSP w Lidzbarku Warmińskim odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP z udziałem prezesów i naczelników jednostek OSP z terenu powiatu lidzbarskiego.

Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Druh Jan Harhaj otworzył spotkanie i powitał gości, wśród których był Grzegorz Matczyński -dyrektor Zarządu Wykonawczego Oddziału ZOSP RP województwa Warmińsko- Mazurskiego.

W trakcie posiedzenia omówione zostały terminy nadchodzących imprez związanych z Międzynarodowym Dniem Strażaka oraz informację Prezesa ZOP ZOSP RP o finansowaniu jednostek OSP i sprawy bieżące.