Pomoc świąteczna dla kombatantów, domu dziecka i innym potrzebującym

29.12.2021

Starostwo Powiatowe aktywnie zaangażowało się w niesienie pomocy w okresie bożonarodzeniowym. Dzięki działaniom Starosty Lidzbarskiego Jana Harhaja z Posłem na Sejm Jackiem Protasem oraz Prezesem PSS Społem Jerzym Niedźwieckim, na stoły wielu rodzin trafiły najpotrzebniejsze artykuły spożywcze. W paczkach znajdowały się również ubrania, słodkości oraz chemia gospodarcza.
Świąteczne paczki przekazane zostały kombatantom z powiatu lidzbarskiego, dzieciom z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Mój Dom” w Ornecie oraz najbardziej potrzebującym rodzinom z Powiatu Lidzbarskiego.
Wiele emocji, słowa podziękowania płynące z ust obdarowanych potwierdziły jak ważne jest niesienie pomocy w tym najważniejszym okresie.
— Tym gestem, pragnęliśmy wprowadzić do rodzin potrzebujących świąteczny nastrój, który, jestem przekonany, sprawił, że tegoroczne święta były dla obdarowanych jeszcze bardziej serdeczne i ciepłe. Mam nadzieję, że te wspólnie przygotowywane paczki sprawiły radość obdarowanym, a na ich twarzach, oprócz łez wzruszenia, pojawił się również uśmiech. Niewątpliwie, dzięki naszej współpracy i zaangażowaniu, pomogliśmy wielu osobom, które poczuły, że w ten piękny świąteczny czas nie są same – powiedział Jan Harhaj, Starosta Lidzbarski, Przewodniczący PO w powiecie lidzbarskim.

Kontakt

Starostwo Powiatowe
Ul. Wyszyńskiego 37
11-100 Lidzbark Warmiński

Telefon: 89 767 79 00
Faks: 89 767 79 03

szczegółowe informacje kontaktowe

Deklaracja dostępności