Podziękowania włodarzy lidzbarskich dla hodowców bydła mlecznego

24.03.2017

20 marca 2017 r. w Lidzbarku Warmińskim odbyło się spotkanie Hodowców Bydła Mlecznego z powiatu lidzbarskiego i bartoszyckiego, podsumowujące wyniki oceny wartości użytkowej bydła mlecznego za rok 2016. Spotkanie zorganizowała Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka w Warszawie, Oddział w Olsztynie oraz Warmińsko- Mazurski Związek Hodowców Bydła Mlecznego w Olsztynie.

Podczas spotkania, Pan Jarosław Kogut Wicestarosta Lidzbarski, uroczyście podziękował hodowcom za osiągnięcie wysokich wyników, i życzył owocnego dalszego działania, a także satysfakcji i radości z wykonywanej pracy, wręczając w imieniu Pana Jana Harhaja – Starosty Lidzbarskiego statuetki i upominki wyróżniającym się hodowcom bydła mlecznego z powiatu lidzbarskiego.

Wyróżnieni hodowcy:

Pan Łukasz Szostak – Medyny, gmina Lidzbark Warmiński