Podsumowanie konkursu „Darmowa czujka dla Ciebie”

19.02.2019

31 stycznia 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Lidzbarku Warmińskim miało miejsce posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, podczas której podsumowano konkurs „Darmowa czujka dla Ciebie”.

W ciągu trzech miesięcy dwunastu mieszkańców naszego powiatu zostało szczęśliwymi posiadaczami czujek tlenku węgla. Tegoroczny konkurs był częścią ogólnopolskiej kampanii społecznej o charakterze prewencyjnym „Czad, ogień obudź czujność”. Aby wziąć udział w konkursie, należało wypełnić kupon zamieszczony w tygodniku Gazeta Lidzbarska, odpowiedzieć poprawnie na pytanie i odesłać lub dostarczyć go na adres KP PSP w Lidzbarku Warmińskim.
Współorganizatorem tej nietypowej akcji, jak co roku, była Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Powiatu Lidzbarskiego ze Starostą Lidzbarskim Janem Harhajem na czele oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lidzbarku Warmińskim.