Ogłoszenie dotyczące wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadania z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych

06.07.2017

OGŁOSZENIE

dotyczące wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadania z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych tj. prowadzenie grupowych i indywidualnych zajęć na rzecz osób niepełnosprawnych oraz organizowanie lokalnych imprez kulturalnych, sportowych, turystycznych i rekreacyjnych dla osób niepełnosprawnych wspierających ich aktywność.

W wyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadania z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych zostały wybrane następujące oferty:

1. Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Promyk” w Lidzbarku Warmiński

na realizację zadania w 2017 r. z zakresu z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych tj. prowadzenie grupowych i indywidualnych zajęć na rzecz osób niepełnosprawnych na terenie miasta Lidzbark Warmiński pn. „Sprawność i samodzielność szansą na przyszłość – VII edycja”.

Wysokość przyznanej dotacji ze środków PFRON na realizację zadania w 2017 r. wynosi 6.000 zł.

1. Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Ornecie

na realizację zadania w 2017 r. z zakresu z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych tj. prowadzenie grupowych i indywidualnych zajęć na rzecz osób niepełnosprawnych na terenie miasta Orneta pn. „Świetlica terapeutyczna dla osób niepełnosprawnych oraz poradnictwo dla rodzin”

Wysokość przyznanej dotacji ze środków PFRON na realizację zadania w 2017 r. wynosi 4.000 zł.