Młodzieżowy Dom Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim triumfuje kolejnymi sukcesami.

12.03.2018

Tym razem uczestnicy pracowni wokalnej, którą kieruje Małgorzata Habuda oraz wychowankowie Anny Wiatrak z pracowni teatralnej 10 marca 2018 r.  zmierzyli się z kilkudziesięcioma konkurentami W XII Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym im. Hanki Bielickiej „Radość spod kapelusza” w Łomży.

Szóstka wspaniałych ambasadorów powiatu lidzbarskiego: Kinga Pełka, Julia Zielińska,  Mateusz Czerniewicz, Gabriela Walicka, Barbara Puszcz oraz Jakub Kondratowicz znakomicie zaprezentowała województwo warmińsko – mazurskie na szczeblu ogólnopolskim.

Trzy wyróżnienia, które zdobyły:  Kinga Pełka z pracowni wokalnej oraz Barbara Puszcz, której akompaniował Jakub Kondratowicz oraz Gabriela Walicka reprezentujący pracownię teatralną, wzbogaciły MDK w kolejny pakiet sukcesów.

Wraz z dumą, która nas ogarnia za sprawą popularności, którą zdobywają uczestnicy MDK, rośnie zasób zwycięstw imponująco promujący nasz region w  dziedzinie twórczości artystycznej.

Bo…” dorobek buduje drabina stworzona z pasji, cierpliwości, wytrwałości, by w konsekwencji mógł się stać najgłośniejszym mówcą świata”.