Konkurs Wiedzy o Sejmie w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Lidzbarku Warmińskim

09.01.2019

W dniu 8 stycznia w Lidzbarskiej Jagiellonce uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Lidzbarka Warmińskiego wzięli udział w konkursie wiedzy o sejmie. Pierwsza część konkursu miała formę prezentacji oraz wykładu który poprowadzony został przez przedstawicieli Kancelarii Sejmu. Następnie uczniowie przystąpili do części pisemnej. W teście, który otrzymali zawarte były pytania związane z wykładem i przedstawioną wcześniej prezentacją. Pierwsze miejsce zajęła uczennica z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim. Na zwycięzców czekały pamiątkowe nagrody przygotowane przez Starostę Lidzbarskiego Pana Jana Harhaja oraz  nagrody ufundowane przez organizatora konkursu Pana Piotra Cieślińskiego – Posła na Sejm RP.