Konkurs „Dbamy o czyste powietrze”

09.11.2022

Starosta Lidzbarski ogłasza konkurs plastyczny pn.: „Dbamy o czyste powietrze”, skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Lidzbarskiego oraz podopiecznych Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Lidzbarku Warmińskim.

Celem konkursu jest szerzenie wśród młodzieży wiedzy z zakresu ochrony powietrza i problematyki związanej z zanieczyszczeniem powietrza oraz motywowanie do podejmowania działań na rzecz dbania o czyste powietrze i środowisko oraz dostrzeżenie zagrożeń wynikających z dynamiki zmian klimatycznych.

Prace należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim (Wydział Ochrony Środowiska, pok. 308-310), w terminie do 18 listopada 2022 r.

Konkurs dofinansowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO (2)

karta_zgloszenia_konkursu_plastycznego

oświadczenie dla osoby niepełnoletniej

oświadczenie dla osoby pełnoletniej oświadczenie dla osoby pełnoletniej