Konkurs – „Darmowa czujka dla Ciebie”

26.10.2018

Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Powiatu Lidzbarskiego  na czele ze Starostą Lidzbarskim oraz Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Lidzbarku Warm  od wielu lat prowadzi  akcję pod nazwą „Darmowa czujka dla Ciebie”. Akcja ta jest częścią  akcji społecznej  „Czad, ogień obudź czujność” i ma formę konkursu.

Regulamin konkursu:

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej należy wypełnić kupon zamieszczony w tygodniku Gazeta Lidzbarska, odpowiedzieć poprawnie na pytanie i odesłać lub dostarczyć go na adres KP PSP w Lidzbarku Warmińskim  ul. Olsztyńska 8  11-100 Lidzbark Warmiński.

Wybór osób, które otrzymają czujkę nastąpi w drodze losowania. Losowanie odbywać się będzie w każdy poniedziałek począwszy od 29.10.2018 r. w siedzibie lidzbarskiej komendy. W losowaniu udział biorą tylko te kupony w których zaznaczona jest prawidłowa odpowiedź na pytanie. Nazwiska osób wylosowanych w danym tygodniu będą zamieszczane na stronie internetowej KP PSP w Lidzbarku Warmińskim www.strazlidzbark.pl.

Odbiór czujek następować będzie w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim w uzgodnionym telefonicznie terminie. Konkurs prowadzony będzie na przestrzeni trzech miesięcy sezonu grzewczego.