IV Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej

20.10.2021

1 października na hali sportowej ZSiPO odbył się IV Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Pracowników oraz Uczniów Szkół Średnich.
Organizatorem turnieju był Starosta Lidzbarski Jan Harhaj, a współorganizatorami MOW i ZSiPO.
W turnieju wystartowało 6 drużyn:
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Lidzbarku Warmińskim,
Starostwo Powiatowe w Lidzbarku Warmińskim,
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lidzbarku Warmińskim,
Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Lidzbarku Warmińskim,
Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim,
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Ornecie.
Drużyny zostały podzielone na 2 grupy po 3 zespoły, z każdej grupy dwie drużyny awansowały do półfinałów. Klasyfikacja końcowa turnieju:
1 miejsce Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
2 miejsce Zespół Szkół i Placówek Oświatowych,
3 miejsce Katolickie Liceum Ogólnokształcące .
Wyróżnienia indywidualne:
najlepszy zawodnik – Piotr Bazarnik pracownik Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego,
najlepszy zawodnik – Piotr Suski uczeń Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych
Starosta Lidzbarski wręczył puchar za 1 miejsce dla drużyny Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego na XXI Powiatowych Obchodach Dnia Edukacji Narodowej, które odbyły się 14 października w hali sportowej Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych.
Serdeczne podziękowania dla uczniów Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego i Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych za przygotowanie poczęstunku dla zawodników i gości.