Do SOSW w Lidzbarku Warmińskim trafił fabrycznie nowy autobus

09.01.2019

9 stycznia 2019 r. do Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Lidzbarku Warmińskim trafił fabrycznie nowy samochód marki Ford model Transit M2 typ Autobus, który przystosowany został do przewozu 17 osób w tym dwa miejsca przeznaczone do przewozu dwóch osób na wózkach inwalidzkich plus kierowca .
Zakup zrealizowany został w ramach projektu współfinansowanego przez PFRON w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”. Dzięki wyposażeniu jakie posiada autobus transport podopiecznych ośrodka będzie bardziej komfortowy i bezpieczny.
Pan Jan Harhaj Starosta Powiatu Lidzbarskiego klucze do autobusu przekazał  Pani Aldonie Borys Dyrektorowi SOSW w Lidzbarku Warmińskim życząc zadowolenia z użytkowania oraz bezpiecznej jazdy.