„Darmowa czujka dla Ciebie”

24.11.2017

Po raz kolejny Starosta Powiatu Lidzbarskiego Jan Harhaj przy współudziale Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lidzbarku Warmińskim, zachęca do udziału w akcji promocyjnej „Darmowa czujka dla Ciebie”.

Aby wziąć w niej udział należy wypełnić kupon zamieszczony w tygodniku Gazeta Lidzbarska odpowiadając poprawnie na pytanie i odesłać lub dostarczyć go na adres KP PSP w Lidzbarku Warmińskim ul. Olsztyńska 8.

Wybór osoby, która otrzyma darmową czujkę nastąpi w drodze losowania. Losowanie odbywać się będzie w każdy poniedziałek począwszy od 20 listopada 2017 r. w siedzibie lidzbarskiej komendy. W losowaniu udział biorą tylko te kupony w których zaznaczona jest prawidłowa odpowiedź na pytanie. Kupony spośród których losowany będzie ten szczęśliwy w danym tygodniu,  po losowaniu będą niszczone i nie będą uwzględniane w kolejnych. Nazwisko właściciela szczęśliwego kuponu w danym tygodniu będzie zamieszczane na stronie internetowej: www.powiatlidzbarski.pl oraz www.strazlidzbark.pl.

Odbioru czujki będzie można dokonać w siedzibie starostwa po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z koordynatorem akcji ze straży pożarnej. Zakupione przez Starostwo Powiatowe czujki przeznaczone są wyłącznie dla mieszkańców powiatu lidzbarskiego. Akcja promocyjna prowadzona będzie do wyczerpania zapasów.

Wyniki losowania kuponów w dniach:

20.11.2017 r. – Pan Mieczysław Kuźniewski
27.11.2017 r. – Pan Eugeniusz Sztabkowski