Czujka w każdym domu

18.11.2020

Szanowni Państwo,

Zadbajcie o bezpieczeństwo Swoje i Swoich najbliższych. Rozpoczął się sezon grzewczy a wraz z nim wzrasta ryzyko pojawienia się śmiertelnych przypadków zatruć osób tlenkiem węgla (czadem) z uwagi na niewłaściwe eksploatowanie urządzeń grzewczych.
Przyczyną tragedii może być niewiedza, zaniedbanie, czy wadliwa instalacja odprowadzania spalin.

Starostwo Powiatowe przy współpracy z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Lidzbarku Warmińskim organizuje akcję w ramach działań prewencyjnych na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Lidzbarskiego.

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej należy wypełnić formularz konkursowy:

Formularz Konkursowy

Regulamin

Informacje na temat akcji dostępne są w siedzibie organizatora oraz na stronie internetowej: www.strazlidzbark.pl

Jednocześnie przypominamy o akcji „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!” – ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.